7" Jaromír Löffler - Tip, Tip, Tip / Stvoř Ženu Z Mých Přání - Memory Records Prague
145
product-template-default,single,single-product,postid-145,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,transparent_content,columns-3,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 

Shop

7″ Jaromír Löffler – Tip, Tip, Tip / Stvoř Ženu Z Mých Přání

12,00 

Desku je možné zakoupit v kamenných obchodech v ČR (např. ve Phono.cz, Opatovická 24, Praha 1) a ve Studiu Paměť (Soukenická 29, Praha 1) v době konání akcí. Naše zboží můžete nezávazně objednat také přes email memoryrecordsprague@gmail.com. Do zprávy napište počet kusů a vaši adresu. Během několika dní vám zašleme cenu i s poštovným a bankovním spojením. Naše tituly jsou distribuovány také přes online portály HHV.de, Juno Records nebo Discogs.

Není skladem

Katalogové číslo: 1 Kategorie:
Popis

A)TIP, TIP, TIP (FA-FA-FA-FA-FA)

B)STVOŘ ŽENU Z MÝCH PŘÁNÍ (IT’S A MAN’S MAN’S MAN’S WORLD)

KATALOGOVÉ ČÍSLO: MMR 001

DATUM VYDÁNÍ: 14/12/2018

Strana A obsahuje song Tip, tip, tip – nikdy nezveřejněný český cover Reddingova hitu FA-FA-FA-FA-FA (Sad song), který Löffler nahrál s kapelou Flamingo krátce před svou emigrací do Švýcarska. Nahrávka se dochovala pouze na amatérských páskách a oficiálně nikdy nevyšla. Tomu odpovídá také kvalita nahrávky, ze které jsme vydolovali to nejlepší, co bylo v našich silách. Na straně B najdete málo známou českou verzi Brownova songu It´s a Man´s Man´s Man´s World, která se dochovala v archivu Českého rozhlasu. Obě skladby jsou remastrované.

Additional Information
Hmotnost 1 kg