7" Annamária & Její Kapela - Řeka (Liquid Spirit) / Když Láska Bolí (Hey Laura) - Memory Records Prague
537
product-template-default,single,single-product,postid-537,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,transparent_content,columns-3,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 

Shop

7″ Annamária & Její Kapela – Řeka (Liquid Spirit) / Když Láska Bolí (Hey Laura)

12,00 

Desku je možné zakoupit v kamenných obchodech v ČR (např. ve Phono.cz, Opatovická 24, Praha 1) a ve Studiu Paměť (Soukenická 29, Praha 1) v době konání akcí. Naše zboží můžete nezávazně objednat také přes email memoryrecordsprague@gmail.com. Do zprávy napište počet kusů a vaši adresu. Během několika dní vám zašleme cenu i s poštovným a bankovním spojením. Naše tituly jsou distribuovány také přes online portály HHV.de, Juno Records nebo Discogs.

Katalogové číslo: 1-1-1 Kategorie:
Popis

A)ŘEKA (LIQUID SPIRIT)

B)KDYŽ LÁSKA BOLÍ (HEY LAURA)

KATALOGOVÉ ČÍSLO: MMR 004

DATUM VYDÁNÍ: 17/02/2022

Na straně A tohoto SP najdete  song Řeka – českou cover verzi úspěšného hitu Liquid Spirit od jazzového velikána Gregoryho Portera. Na straně B pak „smooth“ verzi skladby Hey Laura. Stejně jako u předchozích singlů z dílny Memory Records Prague se o hudbu postarala studiová kapela labelu složená z předních interpretů české scény a zpěv nahrála Annamária d‘ Almeida známá např. ze spolupráce s kapelou Android Asteroid.

Additional Information
Hmotnost 1 kg